Drukuj stronę

O firmie


Firma Igmar-Development Spóka z o.o. założona została w 2011 roku poprzez połączenie dwóch podmiotów prawnych: Firmy Handlowo-Budowlanej Igmar oraz inwestora prywatnego Artura Sikończyka. Celem naszej spółki jest stworzenie komfortowego osiedla kameralnych budynków wielorodzinnych w miłym i atrakcyjnym zakątku Kęt.

Głównym wykonawcą wszelkich prac budowlanych będzie FBH Igmar, firma od lat ciesząca się ogromnym zaufaniem klientów a dzięki wysokiej jakości i rzetelności wykonywanych usług wypracowała sobie wysoką pozycję na rynku regionalnym. Gwarantuje to użycie materiałów z najwyższej półki a sposób realizacji prowadzony będzie z zachowaniem najbardziej surowych norm budowlanych.

Celem naszym jest dać szansę urzeczywistnienia marzeń młodych małżeństw o posiadaniu własnego M w cenie będącą w ich zasięgu. Oferta nasza skierowana jest więc do klienta, który poszukując swego pierwszego mieszkania będzie miał pewność możliwości poniesienia kosztów ewentualnego kredyty i późniejszego utrzymania mieszkania. Jest więc alternatywą dla mieszkań spółdzielczych cechujących się wysokimi kosztami eksploatacyjnymi niewspółmiernie wysokimi do gwarantowanego komfortu.  

Wszelkie informacje o firmie FBH Igmar wraz z certyfikatami i referencjami znaleźć można na stronie internetowej pod adresem:
www.igmar.net.pl/firma.php